Aktualizacja oprogramowania dekoderów JAMBOX

Szybsze, bardziej stabilne, jeszcze bardziej intuicyjne – JAMBOX wdraża nowe oprogramowanie dekoderów. JAMBOX Kyanit 5.0.0 w odświeżonej szacie graficznej zostaje wprowadzany dla posiadaczy dekoderów MAG250.

jambox-kyanit-portal

Nowe oprogramowanie JAMBOX Kyanit obejmuje szereg usprawnień, które powodują, iż korzystanie z telewizji JAMBOX stanie się jeszcze bardziej wygodne dla użytkowników. Nowa wersja jest bardziej intuicyjna w stosunku do poprzedniej, a panoramiczny obraz w jakości HD wyraźniejszy i elegancki.

Znacznej poprawie ulegnie szybkość działania dekodera. Dzięki zwiększonej wydajności dekoderów, polepsza się nie tylko reakcja na pilota, ale przede wszystkim poruszanie się po ekranach i przełączanie kanałów, a działanie EPG (Electronic Program Guide) jest nawet kilkakrotnie szybsze. Dzięki oprogramowaniu JAMBOX Kyanit działanie dekoderów będzie jeszcze bardziej stabilne.

 

jambox-kyanit-epg-fullvideo

Zmiany objęły również udogodnienia w korzystaniu z pilota. W aktualnej wersji JAMBOX Kyanit, do obsługi telewizji wystarczy tzw. d-pad, czyli kilka przycisków w głównym obszarze (w kształcie znaku plus). Pojawiło się ponadto menu podręczne, które umożliwia łatwy dostęp do funkcji w zależności od miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy.

Zauważalne będą również nowości w dostępie do wideo na życzenie VOD. Najnowsze materiały widoczne będą od razu, a każdy z nich otrzyma dużą okładkę graficzną. Co więcej, seriale zostały pogrupowane sezonami, dlatego dostęp do nich, jak i do każdego materiału VOD będzie natychmiastowy.

 

jambox-kyanit-vod-sel-movie

Nowe oprogramowanie zaobserwują w pierwszej kolejności posiadacze dekoderów MAG250 HD, w następnej pozostałych. Dekodery aktualizują się automatycznie, a abonent otrzymuje powiadomienie o zbliżającej się aktualizacji.

jambox-kyanit-miniepg-menupodreczne_0

jambox-kyanit-miniepg-info

jambox-kyanit-vod-tvshow-sel