Noworoczne nowości w telewizji JAMBOX

Przełom roku przyniósł szereg zmian w ofercie telewizji JAMBOX, w tym m.in. kanały 2×2, Super POLSAT, czy POLSAT Fight HD. Poniżej prezentujemy pełne zestawienie nowości i zmian.

Między Świętami a Nowym Rokiem abonenci telewizji JAMBOX mogli cieszyć się już wersją HD programu BBC Lifestyle (zastąpił wersję SD na dotychczasowej pozycji listy kanałów (356)). Ponadto kanał POLSAT Fight HD został uruchomiony w miejsce Orange Sport (pozycja 215), a Super POLSAT  – CBS Drama (361).

Rozszerzeniu za to uległa oferta dla najmłodszych. Kanał 2×2 HD uzupełnił bowiem pakiet tematyczny Więcej Bajek (na liście kanałów na pozycji 268). Zgodnie z zapowiedzią nadawcy, kanał będzie obfitował w niewidziane wcześniej w Polsce animacje, dawno nieemitowane klasyki, teledyski i programy o grach wideo.

Miłośnicy e-sportu mogą z kolei śledzić już rozgrywki e-sportowe oraz materiały pochodzące z gier wideo, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę na kanale e-sport HD (384).

Ponadto w ofercie telewizji jako całkiem nowy, dodatkowy kanał pojawił się długo oczekiwany POLSAT Sport News HD (214), a TVN Meteo Active zmieni się w HG TV – Home & Garden TV, najpopularniejszy amerykański kanał lifestyle’owy.

Przypominamy, że zamówienia pakietów dodatkowych można dokonać wprost z pilota. W dowolnym czasie – bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

 

 

Usunięte kanały zakończyły nadawanie z dniem 31 grudnia 2016 roku. Z oferty usunięty został ponadto kanał Medical Channel – spółka jego nadawcy jest obecnie w likwidacji.