Otwarte okno Discovery Historia i DTX

Kanały Discovery Historia i DTX przez cały luty bez dodatkowych opłat!

Od 1 do 28 lutego 2017 r. kanały Discovery Historia i DTX będą udostępnione widzom telewizji JAMBOX bez dodatkowych opłat.

Pod koniec roku pojawiła się nowa oprawa kanału Discovery Historia, a w ramówce stacji obok dotychczasowych programów zagościły nowe tytuły prezentujące zjawiska, postaci historyczne oraz wynalazki. Misją kanału jest wydobycie historii ukrytych w cieniu, oświetlenie ich z różnych stron oraz rzucenie nowego światła na bogate dzieje ludzkości od jej początków do współczesności. Jak zapewnia Nadawca, Discovery Historia to pewna perspektywa. Discovery Historia rzuca światło na dzieje świata, udowadnia, że historia to pasjonująca i niejednoznaczna dziedzina. Discovery Historia to nowoczesny kanał telewizyjny oferujący innowacyjne podejście do tematów historycznych.

DTX zabiera z kolei widzów w świat rozrywki i ekstremalnej przygody. Jest szybki, zaskakujący, pełen adrenaliny i humoru. DTX pozwala się zrelaksować i zapomnieć o szarościach dnia codziennego. Poza rozrywką kanał pokazuje jak zarobić, naprawić samochód, czy złowić wielką rybę.

Oba kanały dostępne są na co dzień w pakiecie tematycznym Więcej Discovery (na pozycjach 324 i 326). Przypominamy, że zamówienia pakietów dodatkowych można dokonać wprost z pilota. W dowolnym czasie – bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

Kanał będzie odkodowany do 28 lutego 2017 roku.