Otwarte okno HBO z premierą nowego sezonu serialu PAKT

Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu serialu PAKT

20 listopada 20:10

HBO HD  

Oglądaj już w niedzielę odkodowany kanał HBO w telewizji JAMBOX,

Drugi sezon serialu HBO Pakt z Marcinem Dorocińskim w roli nieustępliwego dziennikarza śledczego, który wpada na trop powiązań na najwyższych szczeblach władzy.

Piotr Grodecki (Marcin Dorociński) odkrywa skandal seksualny, w który zamieszany jest jeden z ministrów. Z determinacją walczy, aby ujawnić niewygodne szczegóły zdarzenia. Stoi przed nim podwójnie trudne zadanie – odkrycie prawdy oraz ochrona wykorzystanej seksualnie młodej ofiary. Jednocześnie na Śląsku dochodzi do tragicznego wypadku w kopalni. Doprowadza on do konfrontacji między przybyłym na miejsce katastrofy premierem (Mariusz Bonaszewski) a silną i pełną ideałów prezydent Bytomia, Anną Wagner (Magdalena Popławska). Od tego momentu zaczyna się medialna walka o to, czyja wersja zdarzeń jest prawdziwa. Splot wypadków zdestabilizuje sytuację polityczną w Polsce.

Nowy sezon polskiego serialu produkcji HBO, którego głównym bohaterem jest dziennikarz śledczy. Akcja serialu toczy się w świecie, gdzie polityka, media i biznes przenikają się wzajemnie, zacierając granice między prawdą i fałszem. W główne role znakomicie wcielają się uznani aktorzy – Marcin Dorociński (Róża, Jack Strong), Magdalena Popławska (Prosta historia o miłości, serial HBO Wataha), Adam Woronowicz (Demon, Pakt I), Filip Pławiak (Bilet na Księżyc, Czerwony pająk), Mariusz Bonaszewski (Daas, W imieniu diabła), Borys Szyc (Kantor. Nigdy tu już nie powrócę, Serce, Serduszko), Zbigniew Zamachowski (Bogowie, Trzy kolory: Niebieski), Kinga Preis (Córki dancingu, Prosta historia o morderstwie) oraz Łukasz Simlat (Zjednoczone stany miłości, Moje córki krowy). Reżyserem serialu jest Leszek Dawid (wielokrotnie nagradzany obraz Jesteś Bogiem). Drugi sezon Paktu został oparty na oryginalnym polskim scenariuszu.Wszystkie odcinki wszystkich sezonów dostępne są w HBO GO oraz w HBO OD.

Zobacz stronę o serialu PAKT »

PAKT II, ODC. 1 (PAKT (AKA. THE PACT) II. EP. 01) serial, thriller, Polska 2016

premiera:

  • 20.11.2016        godz. 20:10

powtórzenie:    

  • 23.11.2016        godz. 20:10
  • 26.11.2016        godz. 21:10

PAKT II, ODC. 2 (PAKT (AKA. THE PACT) II. EP. 02) serial, thriller, Polska 2016

premiera:

  • 27.11.2016        godz. 20:10

powtórzenie:

  • 30.11.2016        godz. 20:10